X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

یاران مهر
 
<
نوشته شده در تاریخ پنج‌شنبه 31 اردیبهشت‌ماه سال 1394 توسط مدیربسم الله الرحمن الرحیم

به صاحبان بصیرت

 

وَ لَقَدْ نَزَلَتْ بِکُمُ الْبَلِیَّةُ جَائِلًا خِطَامُهَا رِخْواً بِطَانُهَا فَلَا یَغُرَّنَّکُمْ مَا أَصْبَحَ فِیهِ أَهْلُ الْغُرُورِ فَإِنَّمَا هُوَ ظِلٌّ مَمْدُودٌ إِلَى أَجَلٍ مَعْدُودٍ-امام علی (علیه السلام) خطبه 7 نهج البلاغه

 

 

اکنون فتنه بر شما فرود آمد، همچون شتری که مهارش جنبان است، و میانبندش سست و نا استوار، و سواری بر آن دشوار. مبادا آنچه مردم دنیا را فریفت، شما را بفریبد، که آن دامی است چون سایه گسترده - همه را به دام اندازد -، و تا دم مرگ رهاشان نسازد

 

*****

به هوش باشید:

دشمن بهره اش راازمذاکرات سوری گرفت وبازی را بُرد .

درواقع به تمام اهدافش ازمذاکرات نمایشی 5+1 که نیاز به فرصتی برای اجرای نقشه هایش در بیرون ازجلسات مذاکره، یعنی تنگ ترنمودن محاصره ایران اسلامی بود، رسید و این فرصت را بدست آورد تا نقشه هایش را اجرا نماید ، لذا با نشان دادن درباغ سبزِرفع تحریم ها ،به کسانی که نگاهشان به دست آنها بودو نه به امکانات بالقوه داخل کشور ، آنها را به طمع انداخت و سرگرم نمود تا با چیدمان اهداف استراتژیک خود، درکشورهای اطراف و تقسیم و تضعیف کشور های مسلمان  اطراف ایران ، برای حمله نهایی به جمهوری اسلامی ایران خود را آماده نماید.

نباید این گونه می شد که شد و نباید با دشمنی که امام ره لقب شیطان بزرگ به او داد، سرمیز مذاکره می نشستند که نشستند، چون مذاکره بین گرگ و میش و حق و باطل معنا ندارد .

اما همه ی خسارت های بوجود آمده و آتی از این عملکرد فقط و فقط بخاطر عدم توجه به منویات حکیمانه مقام معظم رهبری " حفظه الله" است .

براستی این دولت و تئوری پردازآن این را نمی دانستند؟! آمریکا را نمی شناختند ؟! اروپا را نمی شناسند ؟! آیا جنگ هشت ساله نیابتی صدام از طرف اینان با جمهوری اسلامی ایران و حمایت از منافقین وحمله نظامی طبس و زدن هواپیمای ما در خلیج فارس و دستکاری در سیستم فعالیت هسته ای ما در نطنزو تحریم های ظالمانه ، همه را فراموش نموده اند ؟!

خیر همه  رامیدانند و خوب هم میدانند ، لکن همه میدانیم مشکلشان در چیست و چه هدفی را دنبال میکنند !

اما توصیه به صاحبان بصیرت خصوصاً به ائمه ی محترم جمعه و جماعات در سراسر ایران اسلامی وبه همه ی دلسوزان این نظام مقدس، به اساتید با بصیرت به طلاب و دانشجویان با بصیرت به کارمندان و کارگران وزحمت کشان در نظام مقدس جمهوری اسلامی و علی الخصوص به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان و بسیجیان که لشکرامام زمان علیه السلام هستند ،یک بشارت می دهم و یک انذار:

انذار و هشدار اینکه به هوش باشند ،دو سال آتی خصوصاً سال جاری از حساس ترین سالهای تاریخ اسلام است چون منتهی به امری بسیار عظیم خواهد شد و هم در این سالها، بسیاری در امتحان مردود و عده ای قبول خواهند شد.

فتنه ، فتنه ، فتنه ، "فتنه خواص" با فریب عوام ، همان چیزی که همواره باعث خسارت به اسلام و انقلاب اسلامی شده از صدر اسلام تا کنون  .

فتنه گر بدنبال جاهل میگردد تا باورش کند و آنگاه با اتکا به جهالت مردم به اهدافش برسد ، لذاست که معاویه به عمروعاص میگوید:

قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری ؟! عمرو عاص جواب می دهد: آری ، جهل مردم ؟!

اما، مومن با بصیرت فریب فتنه گر را نمی خورد ، همانگونه که در فتنه 88 مردم با بصیرت فریب نخوردند و با خلق حماسه ی نهم دی آنرا خنثی هم نمودند.

بهوش باشید ، فتنه آتی متفاوت است به چند دلیل ، یکی اینکه در تقارن با ظهوروعلائم حتمی ظهور است و دیگر اینکه فتنه گر با تمام ابزارهای تحت امرش یعنی با سوء استفاده از منسوبین به امام راحل "رضوان الله تعالی علیه " به میدان می آید تا به زعم خود مجلسین آتی را تصاحب نماید و سپس وعده هایی که از هم اکنون محرمانه به " از ما بهترون" داده است را عملی نماید تا شایدچند صباحی بدون ولی فقیه حکیم حکومت نماید و دیگر اینکه قصد دارد هر واکنش دشمن خصوصاً عدم حصول  نتیجه اش از مذاکرات که قطعاً همان طور که از ابتدا ما پیش بینی نمودیم ،بی نتیجه خواهد بود و حتماً منجر به تحریم های بیشتر و سپس حمله نظامی نیز خواهد شد ، مقصررا مقام معظم رهبری " حفظه الله" قلمداد کنند.وهم از طرفی وحدت میان امت و ولایت را خدشه دار نمایند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند؟!

و اما بشارت :

بشارت می دهم که تمام قواعد ظهور محقق شده و بزودی در سالهای آتی شاهد عزت و اقتدار بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر فرزانه آن در جهان تا ظهور مولایمان (عج)خواهید بود و همچنین شاهد خروج سفیانی و سپس صیحه ی آسمانی و اتفاقات بسیار غیر منتظره ای خواهید بود، از جمله مرگ بسیار زشت شخصی خاص و رسوا شدن همه ی آنها که اکنون علناً به مردم خود یعنی به مردم دین باور و شهید پرور ایران اسلامی گزارشات غیر واقع می دهند خواهید بود و شاهد حوادث بسیار مهم درکشورهای اسلامی خصوصاً عربستان ، یمن ، سوریه ، مصر ، عراق و کشورهای حاشیه خلیج فارس.

آنگاه است که روسیاهی برای کسانی است که با ولی فقیه آگاه و حکیم زاویه گرفتندو حسادت کردند و دشمنی شان آشکارشد و بجای اتکا به اسلام و قرآن و ولایت چشمشان به دست دشنمان خدا و امام زمان ارواحنا فداه بود.

* مقدمات و مراحل مقدماتی امر مهم ظهور در ...آغاز شده است

س.م.ر

منبع : zohoor.irنوشته شده در تاریخ چهارشنبه 30 اردیبهشت‌ماه سال 1394 توسط مدیرخلاصه و اهم پیش بینی های قرآنی  س.م.ر در سال ۱۳۸۷ و نشر آن از ۱۳۸۷/۱۱/۱۱

همه ی آنچه در این پایگاه نشر معارف قرآن وعترت  ( سایت ظهوریا اسلام جهانی) در ارتباط با جایگاه مهم انقلاب اسلامی ایران در جهان وتحقق قواعد امر مقدس ظهور  می خوانید، احتمالاتی است بسیار قوی لکن آنچه در ارتباط با امر مقدس ظهور  و حوادث مهم آتی در جهان در ۱۳۸۷/۱۱/۱۱ بوسیله بنده منتشر شد حال نامش هرچه باشد ،پیش بینی قرآنی یا

پیش گویی با علومی خاص ،ویا از طریق دیگر که فعلا نمی توان آن روش را در فضای مجازی منتشر نمود ، اما چنان با قرائن وقواعد موجود در عالم (که گویای قریب الوقوع بودن امری مهم می باشد  )منطبق است، که  خواننده به سادگی نمی تواند از کنار آن عبور نماید وآن را مردود و مصداق تعیین وقت خاص الخاص بشمار آورد، و از طرفی نمیتوان آنرا بعنوان یک امری قطعی تلقی نمود ، چرا که حقیر نیز تعیین وقت خاص الخاص را دراین خصوص ، بنا به فرموده امام باقر علیه السلام جایز نمی دانم چون "بداء" که تقییردرمشیت الهی است را نمی توان  در خصوص این امر بزرگ نادیده گرفت.

نکاتی در خصوص پیشگویی و پیش بینی های قرآنی

«ولایحیطون بشى‏ءٍ من علمه اِلّا بماشاء»
و کسى به چیزى از دانش بیکرانه او، جز آنچه خود خواهد، دست نمى‏یابد
«به معلومات او احاطه و آگاهى نمى‏ یابند، مگر آنکه خود(خدا) بخواهد».
خدای متعال عالم الغیب و شهاده می باشد واحاطه علمی به همه ی اشیاء و کل مخلوقات خود دارد «اَحاطَ بِکلی شیً علما» ، و لَا یَشْغَلُهُ سَمْعٌ عَنْ سَمْعٍ و لَا یُغَلِّطُهُ السَّائِلُونَ و لَا یُبْرِمُهُ إِلْحَاحُ الْمُلِحِّینَ است و انبیا ء و اولیاء الهی و امامان معصوم شیعه علیهما السلام نیز هر گاه اراده نمایند «باذن الله » به همه ی علوم ماکان و ما یکون و ما هو کائن میتوانند دسترسی داشته باشند وامام کسی است که همه ی عوالم وجود چون نگین انگشتری در کف دستان مبارکش میباشد .
اما به چند مورد مستند قرآنی در خصوص پیش بینی و پیش گویی توجه بفرمایید .
حضرت موسی علی نبینا وآله وعلیه السلام که پیامبر خداست و آنهم پیامبری که با خدای متعال هم کلام شده و لقب کلیم الله را دارد در دوران زندگی چند استاد داشت که یکی از آنها جناب خضر بود و جناب خضر نه نبی بود و پیامبر و نه اما م اما از غیب خبر داشت و آینده را پیش بینی میکرد آن چنان که بر اساس آیات قرآن کریم به حضرت موسی گفت تو ظرفیت همراهی با من را نداری و هذا فراق بینی و بینکم!
مورد دیگر حضرت سلیمان نبی که تنها پیامبری بود که خدای متعال تمام امکانات ارضی و سماوی و بحری را با ثروتی از از ذخایر در زمین و دریا را در اختیار او قرار داد و همه موجودات اعم از جن و انس و حیوانات و پرندگان را در خدمت ومطیع او قرار داد وزبان همه ی آنها را می دانست و وسیله پروازی به او داد که از جت های امروزی هم سرعتش بیشتر بود چون ازمُبْدَعات الهیّه بوده و هیچگونه اسباب ظاهریّه در آن دخالتى نداشته است اما هنگامی که صحبت از آوردن بلقیس با تختش از مسافتی بسیار دور میشود خود قدرت چنین کاری را ندارد لذا ابتدا عفریتی از جنیان میگوید تا قبل از اتمام این جلسه من آن ر ا میاورم اما یکی از میهمانان در آن مجلس که شاید هم از مشاوران ودستیاران سلیمان بوده و قرآن کریم میفرماید « علم من الکتاب » یکی از بندگان خدا بوده که علمی از قرآن کریم داشت که بعضی از مفسران میگویند ( اسم اعظم ) را میدانسته گفت قبل از اینکه پلک روی هم بگذاری تخت بلقیس را آماده مینمایم ودر یک لحظه آن را در آن مجلس حاضر نمود .
ویا اینکه بسیار در منابر از اهل منبر شنیده اید یا در خصوص زندگانی پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله وسلم خوانده باشید که در یکی از سفر های حضرت به همراه کاروان تجارت در راه به دیری می رسند که یک راهب یهودی در آن جا وقتی چشمش به وجود نازنین پیا مبر اسلام می افتد میگوید این جوان همان پیامبر آخر الزمان است.
پیش بینی های قرآنی س.م.ر
به محض اینکه حقیر  در سال ۸۷ این پیش بینی ها را در این سایت قرار دادم ،غیر از آندسته که بطور کلی به هرچیزی که خود نمی دانند بد بین هستند و یا برخی از سر حسادت ادعای دیگران را مردود میدانند وحتی برخی از اهل علم که خود بار ها جریان پیش بینی راهب یهودی را بالای منبر نقل کرده اند و یا سالها است آیات مربوط به حضرت مو سی و خضر و سلیمان و ... برای مردم میگویند به این مطلب که میرسند اظهار می نمایند
که( فقط خدا عالم بر غیب است و پیش بینی و پیش گویی هم فقط در ید معصومین ( علیهما السلام ) است و .
و تأمل برانگیز تر این که بعضی راجع به ظهور  اینگونه میگویند که حتی شخص امام زمان (عج) هم از ظهور خودش خبر ندارد!
لذا بالاجبار ما این پیش بینی ها را از سایت حذف و فقط خلاصه ای از آن را در این پایگاه در ج نمودیم در حالی که بسیاری از سایت ها و وبلاگ ها نیز ازسالها قبل حتی با ذکر نام دقیق این حقیر آن پیش بینی ها را همان سالهای قبل از ۹۰ و ۸۹ منتشر نمودند که با سرچ این جمله ( پیش بینی ها ی مدیر سایت ظهور) در گوگل کل آن پیش بینی ها را با تاریخ آن خواهید یافت.
پایگاه آگاهی بخشی اخبار مهم
آنچه در زیر می خوانید همه در تاریخ ۱۱/۱۱/۱۳۸۷ توسط این حقیر پیش بینی شده  و ابتدا کل آن فقط به شخصیتی خاص ارایه گردید. وسپس خلاصه ای از آن در این سایت قرار گرفت لکن بدلیل برخی حساسیت ها تصمیم گرفتیم تا تحقق عینی برخی از موارد پیش بینی شده در جهان خصوصاْ منطقه ی خاورمیانه صبر نماییم تا بلکه حساسیت ها به این موضوع که تعیین کنندگان وقت برای ظهور را تکذیب نمایید و ... کمتر شود که البته تنها کسانی این موضوع را مستمسکی برای عدم انتشار قواعد و علایم ظهور قرار میدهند که بدلایلی که خود میدانند برای تحقق عدالت آمادگی ندارند والا مومنین و منتطران حقیقی که عمده از قشر صاف و مؤمن جامعه می باشند در نظرشان و« نریه قریباْ » است نه «یرونه بعیداْ».
مانند اظهارات حضرت امام ره و مقام معظم رهبری حفظه الله که هم این انقلاب را مقدمه ی ظهور میدانند و با رها اعلام فرمودند و هم در بیاناتشان خصوصاْ مکرر در بیانات مقام معظم رهبری حفظه الله چه بصورت واضح و چه به صورت اشاره بسیار فراوان به نزدیک بودن ظهور اشاره فرموده اند و توصیه های موکدی برای آمادگی اخلاقی ومعنوی به منتظران حقیقی فرموده اند.
به احتمال قوی.
امید است در آینده ای نه چندان دور زیباترین دوره زندگی در طول تاریخ تحت حاکمیّت پر از معنویت و عدالت انسان کامل بقیة الله الاعظم حضرت امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف با ظهور پر از خیر و برکتش در شهر مکه ( مسجدالحرام ) بین رکن و مقام آغاز شود ،
ظهور آن انسان کامل که آرزوی همه انبیاء الهی بوده ، امر بسیار مهمی میباشد و انشاءالله همه عالمیان شاهد آن خواهند بود و ما امید وار هستیم که نسل امروز مستقبلین ظهور امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف را تشکیل دهند ، وامید واریم نظام مقدس جمهوری اسلامی با رهبر فرزانه آن ، مقدمه و متصل به ظهور امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف بشود .۱۳۸۷/۱۱/۱۱
«عزت روز افزون جمهوری اسلامی ایران»
از سال ۱۴۳۰ هجری .قمری یا ۱۳۸۷ ه.شمسی روز به روز بر عزت و سرافرازی جمهوری اسلامی و رهبر فرزانه آن در جهان افزوده میشود و همینطور از قدرت و ابهت سردمداران کفر در سراسر جهان کاسته میشود هر چه اسرائیل غاصب وجنایتکار قاتل کودکان بیشتر جنایت کند بر حقانیت جمهوری اسلامی در نزد جهانیان افزوده میشود.۱۳۸۷/۱۱/۱۱


«محل زندگی امام زمان و ادعای تشرف در غیر از مکه و مدینه»
عربستان - مدینة النبی محل زندگی امام مهدی (عج)
(رجوع شود به بخش امام زمان عج را آنگونه که هست بشناسیم)
هرچند تمام عوالم وجود ، چون نگین انگشتری در کف دست امام مهدی (عج) میباشد اما (چون بنا بر غیبت است نه رؤیت) لذا هر ادعای تشرفی از هرکسی آنهم در غیر از مکه و مدینه را نمی توان به راحتی باور نمود وبیشتر برای بزرگ جلوه نمودن شخص مدعی وصرف ادعا میباشد . ضمن اینکه توفیق تشرف بسته به ظرفیت و لیاقت مؤمنین چند نوع می باشد .و تشرف (رؤیت کامل و حضوری) بسیار نادر بوده و مخصوص خواص خاص الخاص است.۱۳۸۷/۱۱/۱۱
«جزیره خضراء و انجمن منحرف حجتیه»
جزیره خضراء دروغ بزرگ و وتأیید کنندگان آن ساده لوحانی غافل ... و انجمن حجتیه منحرف و مغایر با اصول این نظام مقدس که مقدمه ی ظهور میباشد


«بلاهای طبیعی و رکود اقتصادی در غرب »۱۳۸۷/۱۱/۱۱

در این دهه بسیاری از مردم در سراسر جهان خصوصاً غرب بر اثر وقوع سیل ها و زلزله های متعدد و ویرانگر و عواقب رکود اقتصادی جهانی خسارت خواهند دید و این یک امر حتمی و مستحصله از ارزشهای حروف قرآن کریم است.۱۳۸۷/۱۱/۱۱
«بحران اقتصادی در جهان تا سال ظهور و اعلام خودمختاری در بعضی از ایالات آمریکا »۱۳۸۷/۱۱/۱۱
تغییر و تحولات سیاسی در جهان خصوصاً در جبهه استکبار رکود بیشتر اقتصادی در کل جهان خصوصاً آمریکا ، تضعیف آمریکا وخود مختاری در بعضی از ایالات آمریکا
و سقوط شاخص اقتصادی چین ؛ بحران اقتصادی در جهان حتمی و برگشت ناپذیر است و تا سال ظهور ادامه دارد هرچند گاهی با تزریق ذخائر به سیستم های پولی در کوتاه مدت کنترل شواد .۱۳۸۷/۱۱/۱۱

مهم:

پس از ذکر قتل عام در غزه و پیش بینی" سقوط " که از هفت سال قبل این پیش بینی را  نمود ه ایم عده ای از کاربران تصور نمودند که این جنگ 50 روزه باعث سقوط شود که ما در جواب به سوال کاربران  توضیح  دادیم در نهایت اسراییل با حملات وحشیانه تری که باعث نابودی خود این رژیم خونخوار نیزخواهد شد طی ...سال آینده باعث این امر خواهد شدو سپس جهان شاهد تحولی تاریخی و عظیم ... خواهد بود.
با رسوایی های آمریکا و اسراییل و (قتل عام) درغزه با جنایات وحشیانه اسرائیل ، جمهوری اسلامی کانون توجه جهانیان خواهد شد. ۱۳۸۷/۱۱/۱۱
«جنگهای شدید در منطقه و ورود روسیه و چین در جنگ »
سفیانی با سپاهیانش (....) آشکار میگردد ودر منطقه جنگهای سختی آغاز میشود که حتی روسها و چینی ها نیز در آن دخالت میکنند وخونهای زیادی ریخته میشود اما به ایران اسلامی آسیبی نمیرسد..۱۳۸۷/۱۱/۱۱


«کودتا علیه بشار اسد در سوریه »


از سال ۱۴۳۱ هجری قمری ، رژیم اشغالگر قدس وآمریکا با شناسایی شخصی خاص ویا (اشخاصی)در سوریه بصورت پنهانی با او ارتباط و او را در منطقه ای کاملاً سری (با کمک عربستان ) تقویت و به تجهیزات پیشرفته و مدرن نظامی مسلح مینماید و طی سالهای آتی بسیار نزدیک او با کودتا در سوریه علیه بشار اسد و بعد از سوریه اردن را نیز با قتل عام بسیار تصرف و از آنجا بسمت عراق مجهزتر حرکت نموده و در مسیر خود دست به نابودی و کشتار میزند و با رسیدن به عراق که مقارن با ایام ظهور خواهد شد بسمت مکه مکرمه حرکت میکند اما بهیچ یک از مقاصد شوم خود نخواهد رسید و زمین او را بکام خود فرو میکشد.


« تغییر و تحولات و حوادث مهم در جهان»
تغییر و تحولات سیاسی در جبهه استکبار و مرگ و میر در میان سردمداران مستکبر و طاغی خصوصاً در کشور های عربی و عربستان افزایش جنایات آمریکا و اسرائیل در جهان مأیوس شدن کشور های حاشیه خلیج فارس از آمریکا و انگلیس و اسرائیل در سالهای آتی.۱۳۸۷/۱۱/۱۱


مباحث ظهورجهانی میشود

با نزدیکتر شدن به سال ظهور منجی عالم امام مهدی عجل الله تعالی فرجه مباحث مهدویت وظهور درجهان در حال گسترش میباشد تا جایی که در سالهای آتی شاهد مباحث مهدویت و ظهور در سایر نقاط جهان از جمله اروپا و آمریکا بین مردم عادی خواهیم بود.۱۳۸۷/۱۱/۱۱


پیدایش مدعیان دروغین مهدویت

تا حدود پنجاه نفر در ایران و عراق و مصرگرایش روز افزون به اسلام در کشورهای غربی
از دیگر علائم دهه ظهور خاص ذلت روزافزون و مفتضح شدن جبهه کفر و استکبار و آشکارتر شدن خوی درندگی رژیم اشغالگر قدس بر جهانیان و حقانیت ایران اسلامی و مکتب تشیع در سراسر عالم و گسترش اخبار ظهور امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف در جوامع مختلف دنیا و توجه روز افزون مردم به این مهم که عده زیادی این اخبار را تأیید و جدی تلقی نموده و از آثار آن توجه این دسته به معنویات و گرایش روز افزون مردم پاکدل از ادیان دیگر به اسلام است.
در این دهه (دوران ظهور صغری) اقتصاد جهان خصوصاً در غرب و آمریکا رو به نابودی و به دلیل تجاوزات بیرحمانه آنان به ملت های ضعیف در سراسر جهان و غارت منابع خداداد آنان عذاب الهی بر آنان نازل گشته و در آینده عذاب های بیشتری را خواهند دید.۱۳۸۷/۱۱/۱۱
مرگ ملک عبدالله و اختلاف در عربستان و بسته شدن راه حج به روی شیعیان
بزودی شاهد مرگ ملک عبدالله و بروز اختلاف شدید در میان آل سعود و اعراب و بسته شدن حج به روی شیعیان خواهیم بود و تا ظهور حضرت هیچ حاکمی بیشتر از چند ماه دوام نمی آورد تا هنگام ظهور که قصد فرار از عربستان میکنند ، اما و لا یمکن الفرار من حکومتک...
تقویت و عزت روز افزون جمهوری اسلامی ایران و حضرت آیت الله خامنه ای
ازجمله آثار در این دوران تقویت و عزت روز افزون جمهوری اسلامی ایران و رهبری آن تا آنجا که بر خلاف میل و اقدامات عوامفریبانه مغرضان داخلی (با نام و نشان) و حمایت های دشمنان خارجی با خیال واهی تغییر رهبری نظام ، بزودی حضرت آیت الله خامنه ای محبوب قلوب ملتهای آزاده جهان میشود و ولایت پذیری از آن جناب روز بروز در سایر نقاط عالم افزون تر میشود و مردم عالم احساس نیاز به منجی را تا ظهور از این طریق متوجه خواهند شد .۱۳۸۷/۱۱/۱۱
تمام حکومت های منطقه بقاء خود را در پناه جمهوری اسلامی ایران خواهند یافت.
بدنبال آن اثبات حقانیت جمهوری اسلامی ایران و احساس نیاز کشور های حاشیه خلیج فارس به حمایت های معنوی و مادی جمهوری اسلامی ایران در این دهه ، تمایل به گسترش روابط با جمهوری اسلامی ایران یکی پس از دیگری .۱۳۸۷/۱۱/۱۱
وضعیت جمهوری اسلامی ایران در دهه منتهی به ظهور
تا سال ظهور تمام دشمنی ها و توطئه ها بر علیه جمهوری اسلامی و رهبر حکیم آن ابتر خواهد بود. به مؤمنین و اهل تقوا در سراسر عالم خصوصاً در جمهوری اسلامی ایران در این دهه هیچ گزندی نمی رسد و خدای متعال مراقب آنان بوده و خواهد بود. ۱۳۸۷/۱۱/۱۱
بروز حوادث و فتنه هایی در داخل کشور
پیامبر اعظم صلی الله علیه وآله و سلم:
شما را به مهدی (عج) بشارت می‌دهم، او زمانی در امت من ظهور می‌کند که مردم در اختلاف و اضطراب شدیدی به سر می‌برند . بهار ج ۵ ۲ص ۲۶۶
حوادث و اتفاقات دیگری در این دهه پیش از بروز علائم حتمی قبل از ظهور مانند صیحه آسمانی و خروج سفیانی و ... رخ خواهد داد ، از جمله وقوع زلزله شدید در تهران در سال ..۱۴۳هجری قمری ، بحران اقتصادی تورم ، بیکاری ، تظاهر به دینداری ، تجمل گرایی ، سخت گیری در ازدواج ، طلاق فراوان ، آمار بالای دختران بی شوهر در سنین بالا ، اختلافات خانوادگی و قومی و جناح بندیهای سیاسی غیرمفید همه از سختی های این سالها میباشد.
همچنین وقوع حوادث طبیعی و غیره مانند زلزله های مکرر و بروز فتنه ها، اختلاف ، اضطراب و عدم تشخیص حق از باطل در عده ای از مردم بخاطر گناه و حتی دربین بعضی از مراجع دینی و سیاسی و نخبگان بی بصیرت ، از طرفی ثبات در دین و دین باوری در گروهی از مردم .۱۳۸۷/۱۱/۱۱ راه نجات از فتنه ها و تشخیص حق و باطل
از این رو در این سالها مردم باسختی ها و فتنه ها در جریانات و دسته بندی های سیاسی امتحان می شوند و در این دهه قبل از ظهور بهترین راه نجات از این فتنه ها و تشخیص حق و باطل و اصل از بدل و حل مشکلات و ایمنی از حوادث غیر مترقبه ، پناه بردن به قرآن کریم و دعا و توسل به اهل بیت علیهم السلام خصوصاً امام مهدی عج و امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (ع) در مشاهد مشرفه و دیگر اماکن مقدس مانند جمکران و ... و عمل صالح و دوری از گناه و گذشت نسبت به بندگان خدا خصوصاً خانواده ها و برّ به والدین و صله ارحام و تطهیر اموال با پرداخت سهم امام و خمس و زکات و پر کردن صفوف نماز جمعه و جماعات و عمل به احکام و دستورات قرآن است . ۱۳۸۷/۱۱/۱۱
حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده سپاه امام مهدی عج و پیروی از ایشان راه نجات از فتنه ها
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب نایب امام مهدی (عج) و فرمانده سپاه امام در هنگام ظهور می باشد.
وپیروی از فرامین و رهنمود های حکیمانه نایب الامام حضرت آیت الله خامنه ای ولی فقیه و ولی امر مسلمین جهان (۷۰۷- فرمانده سپاه امام مهدی عج ) نیز راه نجات از فتنه ها می باشد که بنظر ما اطاعت از ایشان خصوصاً در خط و مشی های سیاسی در روزها و ایام آتی حتی ارجح از نظر مراجع تقلید می باشد.
آگاه باشید هر کس در هر مقامی مطیع ولایت فقیه باشد مشمول دعای امام ره و مورد تأیید امام مهدی عج خواهد بود . خصومت و حسادت و مخالفت با ولی فقیه (مقام معظم رهبری) دانسته یا ندانسته مخالفت با ولی الله الاعظم امام مهدی عج است.
فتنه خواص سیاسی در کشور و رسوا شدن برخی از خواص
وقوع فتنه های قبل از ظهور به وسیله بازندگان سیاسی با حمایت بعضی از منسوبین به حضرت امام (ره) بعد از انتخابات دهم ریاست جمهوری ایران ، رسوا شدن چهره نفاق و عوام فریبانه بعضی از خواص در جمهوری اسلامی ایران در پی حسادت به مقام معظم رهبری بدنبال جریانات اخیر اشخاص سرشناس و افرادی که خود را منسوب به امام ره میخوانند . در آینده نزدیک با ولی فقیه مخالفت خواهند نمود که منفور امت ، امام خمینی ره و امام مهدی عج خواهند شد . امّا امید به پیشگیرِی و جلوگیری از هزینه شدن افراد و بیت المال هنوز باقی است.۱۳۸۷/۱۱/۱۱


زلزله شدید در تهران و حمله آمریکا و اسرائیل به ایران

در اول محرم سال هزار و چهارصد و ... هجری قمری زلزله شدیدی در تهران واقع خواهد شد . بدنبال آن حمله همه جانبه آمریکا و اسرائیل به جمهوری اسلامی ایران (با استفاده از پایگاه هایش از ۴کشور اطراف ما) و نهایت ظلم و جور به ملت مسلمان ایران که منجر به ظهور امام مهدی (عج) میشودوباحتمال قوی هر سه حادثه ( زلزله ، حمله و ظهور) درظرف ده روز واقع می شود ( از اول تا دهم محرم سال هزار و ... و...)


توصیه برای در امان بودن از بلاها در این دهه

به همه بندگان خدای رحمان در سراسر جهان توصیه مینماییم در این دهه با رعایت تقوی و عدالت ، بصیرت و تفقه در دین خود را از حوادث قبل از ظهور همچون تفرقه ، بلاهای زمینی و آسمانی مانند سیل و زلزله های شدید و فقر و گرفتاری مصون نمایید .
چگونه از مستقبلین ظهور گردیم .
باتوبه و استغفار و ترک گناه و یاد امام مهدی عج و پیروی از رهبری های حکیمانه رهبر معظم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نایب امام مهدی عج نام خود را بعنوان یکی از مستقبلین ظهورش ثبت نمایید تا از عنایات وی‍ژه آن انسان کامل در دهه ظهور بهره مند شوید .
انّ الدین عندالله الاسلام . توصیه مینمایم پیروان دیگر ادیان الهی در این دهه به دین مبین اسلام و مکتب انسان ساز تشیع دین مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف بگروند تا در پیشگاه خدای متعال مقرّب شوند.
طرفداران دجال
از سال ۱۴۳۱ هجری قمری با شروع فعالیّت مخفیانه سفیانی در اردوگاهی اطراف سوریه زیر نظر اسرائیل برای انجام کودتا در سوریه( وحمله به عراق) ، در جمهوری اسلامی ایران نیز مقدمات اولیه شکل گیری طرفداران دجال با پیدایش گروهی اندک آغازمی شود که بمرور تمام مخالفان با اسلام و جمهوری اسلامی و دشمنان ولایت فقیه در سراسر جهان به این جنبش می پیوندند و حرکات ایذائی آنان با حمایت آمریکا ، انگلیس و اسرائیل تا نزدیکی ظهور و پیدایش دجال ادامه خواهد داشت و فتنه دجال هنگام ظهور که در روایات کثیری به آن اشاره شده را همین گروه تحت امر دجال تشکیل خواهند داد.
در جلد ۱۳ بحار ترجمه مرحوم علی دوانی صفحه ۹۶۵ آمده است :
غالب پیروان او (دجال)درآنروز اولاد زنا هستند و چیز سبزی بر سر و دوش دارند۱۳۸۷/۱۱/۱۱.!
اکثریت اصحاب حضرت از ایران و از ولایت مداران آیت الله خامنه ای هستند
بعد از ۳۱۳ نفر اصحاب خاص ُ یاوران دیگر آن حضرت در قبل و بعد از ظهور آن حضرت (عج) و سران لشگر و سپاه امام عج تعداد ۱۰۱۴۷ نفر به عدد ابجد سوره حمد می باشند وهمه آنها در این دهه (دوران ظهور صغری) انتخاب می شوند که اکثریت آنان از جمهوری اسلامی ایران و از ولایت مداران با اخلاص به نایب آن حضرت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای هستند و بیشتر اینان بدون ادعا و بی توجه به اعتباریات دنیوی با مراقبت واخلاص مشغول خدمت هستند.۱۳۸۷/۱۱/۱۱
زمان ظهور حضرت مهدی (عج) و دیدن صدا و تصویر حضرت در سراسر جهان از طریق موبایل
امیر الحاج و فرزند منا و عرفات که هر روز نمازش را در بین رکن و مقام اقامه میکند در جمعه دهم محرم سال هزار و چهارصد و ... هجری قمری روز عاشورای حسینی قبل از اذان ظهر عاشورا ندای انا المهدی سر میدهد و همزمان بصورت زنده مردم سراسر عالم چه در منزل یا محل کار در شهر یا در بیرون از شهر به کف دست خود مینگرند و امام مهدی عج را میبینند و صدای او را میشنوند و با آن حضرت سخن میگویند و اشک شوقشان جاری میشود ، حضرت علیه السلام سیصد و سیزده نفر اصحاب خاص را به حضور میطلبند در گوش آنان مطلبی میفرماید که آنان با طی الارض به اقصی نقاط عالم میروند تا با سران کفر اتمام حجت کنند و...

«سال ۱۳۵۷ مقدمه ظهور »
باستناد به آنچه نزد بنده میباشد وهمانگونه که حضرت امام خمینی ره نیز فرموده اند سال ۱۳۵۷ سال پایان حکومت سلطنتی ایران و سال مقدمه ظهور امام مهدی (عج) بوده است وبا باستناد به پیش بینی های حقیر حدود چهل سال بعد از پیروزی جمهوری اسلامی ایران امید است باحتمال قوی ( اگر بداء حاصل نشود و حکمت خدای متعال اقتضا نماید) ظهور امام مهدی (عج) تحقق پیداکند انشا الله . (والله اعلم و این صرفاً یک احتمال  می باشد و تعیین وقت نیست .رجوع شود به بخش" کذب الوقاتون"۱۳۸۷/۱۱/۱۱


در کتاب "مکیال المکارم" آمده است :
پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله وسلم فرمودند : وقتی مهدی (عج) در مکه ظهور میکند مردم سراسر عالم به کف دست خود نگاه میکنند و او را میبینند و با او صحبت میکنند و هیچ شکی نیست که منظور از کف دست نگاه به همین موبا یل است که تمام مردم جهان حتی ضعیف ترین افراد در نقاط دور افتاده نیز امروزه از آن بهره مند می باشد و لذا می توان گفت که فلسفه پیدایش این وسیله ارتباطی قبل از هر استفاده دیگر برای این امر مهم بوده و تا سال ظهور به اوج تکامل خود می رسد که هر گوشی موبایل در هر کشور نرم افزار ترجمه به زبان همان کشور داشته باشد تا همگان مطالب آن حضرت را در روز ظهور به زبان محلی خود استماع نمایند.
ظهر روز ظهور امام علیه السلام در کنار خانه خدا به نماز می ایستد و اکثریت مطلق ملل غرب مسیحیان با دیدن حضرت مسیح که به امام مهدی عج در نماز اقتدا میکند و یکجا اسلام می آورند. س.م.ر
۱۳۸۷/۱۱/۱۱


منبع : zohoor.ir

کارشناس مسائل مهدویت، ظهور را فرآیندی مرحله‌ای و تدریجی توصیف کرد و با بیان اینکه همه این مقدمات یک شبه اتفاق نمی افتد، گفت: هر چه جلوتر می رویم، انکار نزدیک بودن ظهور سخت تر از گذشته می شود.

حجّت الاسلام علیرضا پناهیان در سلسله جلسات تاریخ تحلیلی اسلام که پنجشنبه شب ( ۳ اردیبهشت) در هیئت شهدای گمنام(حسینیه شهدای قهرود) برگزار شد، با اشاره به حضور یکی از چهره های شاخص نیروهای مقاومت یمن در کشورمان گفت: یکی از سؤالاتی که جوانان در نشست های مختلف از وی پرسیده بودند در خصوص موشک های یمن و توان موشکی این کشور بود که ایشان معمولاً در پاسخ به آنها گفته بود مگر شما زمانی که انقلاب کردید موشک داشتید. شما حتّی در جنگ تحمیلی هم موشک نداشتید. ما توکلمان به خداست و خدا ما را کمک می کند.
 
وی ادامه داد: وقتی این سؤال به دفعات متعدد از ایشان پرسیده شده بود، وی از فردی که به نوعی میزبان ایشان هم بوده پرسیده بود چرا جوانان شما انقدر درباره موشک از ما سؤال می پرسند؛ ما با خدا کارها را پیش خواهیم برد. جالب اینکه وقتی این فرد، این موضوع را برای ما نقل می کرد، دوستانی که در جلسه حاضر بودند پرسیدند حالا واقعاً آنها موشک دارند یا نه!
 
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه بسیاری از اوقات، ما مذهبی ها در مقام عمل، به نوعی غیرمعنوی عمل می کنیم و برخی اوقات سکولار می شویم  افزود: ما و به نوعی خدا را فراموش می کنیم و خدا را در عرض وسائل دیگر در نظر می گیریم. ما واقعا باید باور کنیم که داشتن یا نداشتن موشک فرقی ندارد؛ واقعاً فرقی ندارد. خیلی عمیق تر از اینها باید خدا را باور کنیم؛ اگر اینگونه بودیم خیلی زودتر از اینها فرج حاصل می شد.
 

پناهیان آغاز ماه رجب و در پیش بودن ماه شعبان و ماه مبارک رمضان را مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه در این ۳ ماه نیز همانند ماه محرم باید سبک زندگی خودمان را عوض کنیم گفت: باید در این ۳ماه تغییرات محسوسی را در خود ایجاد کنیم؛ مخصوصاً در زمانه ای که در آن به سر می بریم باید با اضطرار دعا کنیم و به در خانه خدا برویم. ما اگر در شرایطی که هیچ اضطرار و شرایط فیزیکی هولناکی متوجه ما نیست به در خانه خدا برویم و با اضطرار دعا کنیم، هزاران قدم جلو می افتیم؛ چون اضطرار را با معرفت در خود ایجاد کرده ایم و از روی جبر شرایط نبوده است.
 
پژوهشگر مسائل دینی ادامه داد: معلوم نیست دعای کسانی که زیر بمباران های دشمن هستند و یا در معرض سر بریده شدن هستند، به اندازه دعای شما مستجاب بشود که با آرامش روزها زیر سایه و شب ها کنار خانواده خود هستید و دارد دعا می کنید. اضطرار شما یک اضطرار معرفتی است؛ یک اضطرار موقعیتی نیست. اگر شما بتوانید مضطرانه دعا کنید خیلی کار جلو می رود؛ نه سر اطرافیان شما را دارند از بدن جدا می کنند، نه بمب بر سر شما می ریزند؛ با این حال رفته اید در خانه خدا و ناله می زنید. این یعنی سطح معرفت و معنویت خیلی بالا رفته است. خدا با چه زبانی به ما بفهماند که این انتظار را از ما دارد. بنده البته می دانم کسانی که در میدان نبرد هستند چه اجری دارند و در راه خدا ۸۰۰ کشته و زخمی دادن یعنی چه؛ انسان گاهی اوقات وقتی این مجروح ها را می بیند آرزوی شهادت می کند. معلوم است که اینها از ما جلوتر هستند و از نظر معنوی، نورانی تر هستند و ما در پرتو نور آنها داریم زندگی می کنم، ولی معلوم نیست دعای شما بیشتر از دعای آنها مستجاب نشود.
 
مسئول اتاق فکر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، دعای مضطرانه در شرایط غیر اضطرار را اتفاقی ویژه خواند و اظهارداشت: باید اعتکاف امسال را شدیداً تحت تأثیر فضای دعا قرار بدهیم؛ هیچ کس هم از دعا خسته نمی شود. شما محرم ده شب سینه زنی می کنید اصلا خسته  نمی شوید چون توقع و آمادگی اش را دارید، در ماه مبارک رمضان روزه می گیرید و آنچنان هم گرسنه نمی شوید چون بنایش را دارید. در شب های ماه رجب و شعبان اگر هر شب هم برنامه دعا و مناجات برای خودتان بریزید تا برای ماه مبارک رمضان آمادگی داشته باشید اصلا خسته نخواهید شد.
 
وی با بیان اینکه بیایید فضا را عوض کنیم و باور کنیم که دعا کارساز است نه موشک، اضافه کرد: باور کنیم کاری که با دعا می شود کرد با لشگر و نیروهای رزمنده نمی شود انجام داد. مخصوصا اینکه یک خبر مهمی که وجود دارد این است که شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان امسال، بنابر تقویم شب جمعه است. بسیاری از علائم دارند به ما می گویند که مقداری حواسمان را جمع کنیم. واقعا یک شب بنشینیم برنامه ریزی کنیم که اگر ظهور نزدیک است، من دارم چکار می کنم. واقعا اگر امسال، سال آینده بخواهد اتفاقی رخ دهد ما چکاره ایم. یک بار بنشینیم فکر کنیم و آمادگی مان را برای ظهور بررسی کنیم. برای این آمادگی نیز هیچ راهی جز دعا نداریم.
 
پناهیان ادامه داد: از هم اکنون برای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان که بناست در آسمان منادی ندا سر دهد و ما را برای ظهورآماده کند، خودمان را آماده کنیم.
 
کارشناس مسائل مهدویت، ظهور را فرآیندی مرحله ای و تدریجی توصیف کرد و با بیان اینکه همه این مقدمات یک شبه اتفاق نمی افتد، ادامه داد: هر چه جلوتر می رویم، انکار نزدیک بودن ظهور سخت تر از گذشته می شود؛ دلائل ظهور دارند ما را محاصره می کنند. علائم دارند خودشان را نشان می دهند، علائم بسیار آشکار هستند. اشارات و تصریحات روایات فراوانی در این باره وجود دارد. اگر این همه آمادگی که در منطقه بوجود آمده دلیل بر نزدیکی ظهور نیست، حداقل باید در روایات ذکر می شد که یک بار همه ی علائم ظهور تا حدی خودشان را نشان می دهند ولی ظهور رخ نخواهد داد؛ کما اینکه درباره سفیانی چنین روایتی وجود دارد که سفیانی اول و سفیانی دوم داریم. اگر یک جریان سفاکی در منطقه ظهور کند و خونریزی کند مردم می گویند آیا این همان سفیانی است، بعد به روایات مراجعه می کنیم. من حالا نمی گویم سفیانی اولی که در روایات آمده، قبلاً به چه چیزی تطبیق داده شده و حالا خیلی ها منتظر سفیانی دوم هستند. شاید اینگونه باشد، بنده در حد احتمال دارم بیان می کنم ولی این احتمال ها احتمال هایی نیستند که به سادگی بتوان از کنارشان عبور کرد.
 
 
کارشناس مسائل دینی، قدرت کنونی اسلام در منطقه را مورد اشاره قرار داد و گفت: بنده تصور می کنم که ما الان در شرایطی شبیه بدر، اُحد و یا خندق نیستیم؛ موقعیت امروز ما شبیه «حُنین» است. در جنگ بدر، مؤمنین در اقلیت بودند و هیچ کس باور نمی کرد که پیروز شوند. در اُحد مؤمنین در خانه خودشان به استقبال دشمن رفتند، گروهی از مؤمنین ضعف نشان دادند و شکست خوردند. واقعاً ما الان هیچ گروهی از مؤمنین که ضعف نشان بدهند را سراغ نداریم، هیچ یک از ملت های مؤمن منطقه سنگر را خالی نکرده اند، هیچکدام عقب ننشسته اند. دوران، دوران خیانت های شبیه اُحد نیست، دوران غنیمت جمع کردن نیست، دوران جنگ خندق نیست که محاصره آنقدر سنگین باشد که ما مجبور باشیم اطراف خودمان خندق ایجاد کنیم.
 
وی در توصیف شرایط جنگ حُنین گفت: حُنین تنها نبردی بود که مسلمان ها تعدادشان از غیر مسلمان ها بیشتر بود و با این حال ابتدا شکست خوردند، چون به تعدادشان مغرور شدند و به خدا توکل نکردند. آیا شما باور ندارید که ما الان تعدادمان بیشتر است؟ شاید همان ذهنیتی که برای مردم حاضر در جنگ حنین ایجاد شده بود، امروز برای ما دارد بوجود می آید که حالا که تعداد ما بیشتر است چرا برویم گریه کنیم و مضطرانه ناله سر دهیم. باور کنیم که تعداد ما الان بیشتر است و هیچ زمانی به این اندازه نبوده ایم. مردمان یمن را نگاه کنید که تعدادشان چقدر از متجاوزان بیشتر است. با جنگ ۳۳ روزه لبنان خیلی متفاوت است. امکان کمک رسانی خیلی از غزه بهتر است. من نمی دانم ما چرا روز به روز داریم جلو می رویم. خب حالا که ما تعدادمان بیشتر است یعنی جبهه حق تعدادش بیشتر است، مبادا مانند حنین بشود که توکل نکردند و شکست خوردند. ما الان در آن شرایط هستیم و نیاز به دعا داریم.
پناهیان اضافه کرد: بیایید با دعا اسلام را یاری کنیم. شاید در یکی از جلسات دعا دلمان آنچنان به سوز و گداز در بیاید که خدا ما را لایق قرار بدهد و از ما هم کمک بگیرد. آخرالزمان به طریقی سخت گیری بیشتر می شود و به یک طریقی سهل گیری بیشتر می شود؛ کسانی که فکرش را نمی کنید می روند خط مقدم و کسانی که از آنها توقع دارید جا می مانند. من نمی دانم چطور، ولی بروید در خانه خدا.